Verbos latinos "intransitivos" de régimen dativo : un estudio desde la gramática funcional /
Furkejuvvon:
| Váldodahkki: | |
|---|---|
| Materiálatiipa: | E-girji |
| Giella: | espánnjágiella |
| Almmustuhtton: |
Bogotá :
Universidad Nacional de Colombia. Facultad de Ciencias Humanas. Grupo de Estudios de Gramática General y Comparada,
2009.
|
| Ráidu: | Biblioteca abierta. Lingüística.
|
| Fáttát: | |
| Liŋkkat: | https://elibro.unach.elogim.com/es/lc/unach/titulos/127584 |
| Fáddágilkorat: |
Lasit fáddágilkoriid
Eai fáddágilkorat, Lasit vuosttaš fáddágilkora!
|