Verbos latinos "intransitivos" de régimen dativo : un estudio desde la gramática funcional /

Furkejuvvon:
Bibliográfalaš dieđut
Váldodahkki: Ochoa Sierra, Ligia, 1963- (autor.)
Materiálatiipa: E-girji
Giella:espánnjágiella
Almmustuhtton: Bogotá : Universidad Nacional de Colombia. Facultad de Ciencias Humanas. Grupo de Estudios de Gramática General y Comparada, 2009.
Ráidu:Biblioteca abierta. Lingüística.
Fáttát:
Liŋkkat:https://elibro.unach.elogim.com/es/lc/unach/titulos/127584
Fáddágilkorat: Lasit fáddágilkoriid
Eai fáddágilkorat, Lasit vuosttaš fáddágilkora!